טלפון: 050-7675152

מופע ג'אגלינג וסדנת ג'אגלינג

מופע ג′אגלינג

מופע ג'אגלינג - קרקס בגיל
 
מופעי הג'אגלינג של גיל - הקרקס במיטבו

מופע הלהטוטים של 'קרקס בגיל' סוחף את הקהל בעזרת שליטה במגוון כלי ג'אגלינג יפים ומוכרים לצד כלים ייחודיים כמו סולם, חרבות ועוד, המופע משלב הומור משובח בשיתוף הקהל ואינטרקציה שוטפת.
הילדים לא מפסיקים לצחוק וליהנות וההורים עוד יותר!
1- מופע הדגל של קרקס בגיל הוא מופע מאוד מושקע, מופע שעבר בכל הארץ מצפון ועד דרום, המופע השתדרג עם השנים וכיום הוא טוב מתמיד, המופע בנוי כהצגת תיאטרון קרקס ליצני עם סיפור ועלילה, סיפור המסגרת מדבר על מבחנים שצריכה הדמות הראשית לעבור כדי להופיע בקרקס של קורנליוס הגדול, המבחנים הם לדוגמא: רכיבה על חד-אופן, זריקת חרבות על סולם חופשי, בניית מגדל כיסאות ועוד, הקהל לא יודע אם יצליח הגיבור לבצע את המבחן בצורה מספיק טובה, האם הוא יעבור את כל המבחנים? האם יתקבל לעבוד בקרקס של קורנליוס הגדול ויופיע איתו בכל העולם? אני בטוח שאתם סקרנים ולכן לא אגלה, תצטרכו לראות את המופע עד סופו... אורך המופע הוא בין 50- 45 דקות. במהלך המופע כמובן שאזמין מתנדבים מהקהל לקחת איתי חלק בביצוע המבחנים ולעזור לי וכך נוצרת אינטראקציה חיה עם הקהל, מעבר לזה יש המון הומור, בדיחות מקוריות, סיטואציות קומיות וליצנות משובחת.
ניתן לשלב בסוף המופע קטעי אש, למשל, לקצר את המופע המלא ל-30 דקות ולהוסיף 15 דקות של להטוטי אש מרהיבים.
המופע המלא מתאים מאוד לקהל גדול, בתי ספר וישובים שלמים נהנו מאוד ממנו כמו גם בסיטואציות אינטימיות כמו ימי הולדת, מסיבות גן, קייטנות ועוד.
2- מופע הדגמה, מופע זה הוא מופע טכני, ללא סיפור והומור, לרוב ניתן להזמין מופע הדגמה כהסבר לפני פעילות בסדנת ג'אגלינג או בסיטואציות שאין אפשרות לרכז את הקהל למופע מסודר ואז אני רק פועל עם כלי הלהטוטים כמו דמות שטח.
3- מופע ג'אגלינג לימי הולדת, בימי הולדת אני לרוב מציע גם את המופע המלא וגם מופע אש, במופע המלא אני מזמין את ילדי יום ההולדת להיות מתנדבים/ עוזרים מהקהל וכך הם מקבלים את תשומת הלב והיחס המיוחד.
4- מופע להטוטי אש: מופע מרהיב, ויזואלי ומוזיקלי באורך של 15 דקות, המופע כולל ריקודי ולהטוטי אש במגוון כלים כמו, מקל דרקון, מקל זיקוקים, לפידים, פוי אש, מגן דוד אש ועוד, מופע אש ניתן לשלב בסוף מופע ג'אגלינג או בתור סיום ליום הולדת קרקס או למשל אירוע של סדנה ומופע אש.
מופע ג′אגלינג
 

דרישות טכניות:

* רצוי להשאיר מקום של 4*4 מטרים לצורך רחבת מופע
* רצוי לקיים מופעי ג'אגלינג במקום עם תקרה גבוהה, במידה והתקרה חייבת להיות תקרה סטנדרטית של מבנה ניתן לקיים את המופע אבל חלק מהאלמנטים יצומצמו.
* רצוי לסדר את הקהל בצורת ח' או חצי עיגול סביב רחבת המופע כך מירב הילדים יראו הכי טוב ויהיו בשורה הראשונה.
* חשמל, במידה ויש חיבור חשבל אין בעיה, במידה ואין חיבור גם אין בעיה רק חשוב לציין ולהזכיר זאת מראש על מנת שאדע להביא בידורית נטענת.

מנהלות ובטיחות:

* כל הפעילויות של קרקס בגיל מבוטחות על ידי ביטוח לוליינים, ביטוח צד ג'.
* בסוף או בתחילת מופע תינתן חשבונית מס/קבלה תמורת תשלום, במידה ולא ניתן לתת תשלום ביום האירוע יישלח צ'ק בדואר או בהעברה בנקאית, לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי.
* במידה וצריך לפתוח ספק בעמות/עירייה תהליך זה יבוצע לפני מועד האירוע על מנת לזרז ענייני תשלום.

הגברה

* יש הגברה עם חשמל לאירועים קטנים וגדולים

* יש הגברה ללא חשמל לאירועים בשטח
* כל ציוד ההגברה הוא איכותי, כולל המיקרופונים, המיקסר וכל הציוד הנלווה.
* תמיד אני מגיע למופע עם רמקול ספייר, כבלים ספייר ומיקרופון ספייר, שלא יהיה מצב של פאדיחות בגלל בעיה טכנית.
* הליין אפ של השירים נבחר בקפידה על ידי די-ג'י ארז גור הגאון.

 

 


מופע ג′אגלינג אש

מופע ג′אגלינג


        
 

 

 


 

ניתן להשאיר פרטים ליצירת קשר
עיצוב ובניה שטיבל.קום