טלפון: 050-7675152

מופע ג'אגלינג וסדנת ג'אגלינג

מופע להטוטים - מופע ג′אגלינג - מופע אש

מופע ג'אגלינג - קרקס בגיל
 
מופעי הג'אגלינג של גיל - קרקס במיטבו

מופע הלהטוטים של 'קרקס בגיל' סוחף את הקהל בעזרת שליטה במגוון כלי ג'אגלינג יפים ומוכרים לצד כלים ייחודיים כמו סולם, חרבות ועוד, המופע משלב הומור משובח בשיתוף הקהל ואינטרקציה שוטפת.
הילדים לא מפסיקים לצחוק וליהנות וההורים עוד יותר!

  4 אפשרויות למופעי ג'אגלינג   

1-מופע עבודות הבית של 'קרקס בגיל'

              - 45 דקות למופע המלא -
הסיפור מתאים עצמו לכל אירוע. הסיפור משלב עבודות בית, ניקיונות ושאר פעולות יום-יומיות בצורה מצחיקה ובעזרת אביזרי הג'אגלינג, במהלך המופע הילדים מעורבים בסיפור וכמה קטעים אף עולה ילד או שניים מהקהל לבמה ועוזר לי בצורה משעשעת. שיתוף הילדים נעשה בצורה משעשעת ולא מעליבה ובצורה זו מרגישים הילדים שהם חלק פעיל מהכיף של המופע, במופע יום הולדת קרקסי למשל כמובן שאזמין את ילד היום הולדת לרוב הקטעים כדי שיקבל את הבמה ויהיה מרכזי בנוכחות שלו, ובקטעים שבהם אזמין ילד אחר אוכל לבקש מילד היום-הולדת לבחור אחד מן החברים כדי שהוא יקבל את המקום המרכזי. ההומור של המופע מתאים לילדי הגן ובית הספר עד כיתות ד', או לקבוצות מעורבות של הורים וילדים (משפחות)
מופע ג'אגלינג זה הוא היחיד שמתאים לקהל רב, בתוספת של 2 בידוריות עם איכות סאונד טובה, המופע לקהל גדול הוא במעט יותר קצר ומתמקד באלמנטים הוויזואליים הגדולים, כמו למשל סולם, חרבות, אש וזיקוקים, מקל ומטפחות, ואלמנטים קטנים וחמודים (כמו למשל כדורים, יו-יו ומיקרו-דיאבלו לא יהיו) על כן המופע לקהל הגדול הוא קצר וקולע (כ-35-40דקות במקום 45-50 דקות).  
משך המופע הסטנדרטי:45 דקות. המופע משלב מגוון להטוטים כגון: כיסאות על הסנטר, אש, דיאבלו, מקל פרח וסטאף, 5 כדורים, מטפחות, אביזרי שיווי משקל (רולה-בולה וגליל), חרבות, חד-אופן ועוד.

2- מופע ג'אגלינג לילדי הגן

מתאים יותר לקהל הצעיר של ילדים צעירים (3-4 שנים). בסיפור גיבור המופע מנסה לגבור על 'שפונר' הקוסם הרשע שרודף אחריו בעזרת קסמים, הילדים פעילים באופן פאסיבי וגם אקטיבי במהלך המופע, הסיפור סוחף את הילדים בדמיון פרוע וקסום. משך: כ-35 דקות. המופע משלב מגוון להטוטים כגון: כיסאות על הסנטר, אש, דיאבלו, מקל פרח וסטאף, 5 כדורים, מטפחות, אביזרי שיווי משקל (רולה-בולה וגליל), חרבות, חד-אופן ועוד. קיימת אפשרות לשלב קביים של קרקס בתור קבלת פנים לפני המופע.

* מופע קרקס כהצגת ילדים: שני המופעים הראשונים הם מופעים בעלי עלילה, התפתחויות ורצף אירועים הגיוני עם המון הומור ובשיטוף הקהל, הם בעצם נחשבים בגדר 'הצגת ילדים קרקסית'

3- מופע אש

מלהיב, משלב לפידים, פוי אש כפול, מקל אש, מקל דרקון מגניב עם עשרה ראשי אש, מגן דוד אש וזיקוקים. מתאים לתחילת או סיום אירוע, קבלת פנים מרהיבה או לאירוע המתקיים בחושך. אורך: כ-15 דקות.
*כמובן - מוזיקה מגניבה וקצבית.
מופע אש מוצלח ביותר בחושך, במקומות פתוחים, בגן או בטבע (במקום סגור לא מומלץ לקיים מופע עם אש). סיטואציות מתאימות לדוגמא: סוף סיור לילי של קבוצות משפחתיות או בית ספריות, בסוף הסיור מחכה מופע אש או בסוף אירוע כמו בר/ת מצווה, בגילאים אלו המופע הראשון לא מתאים מבחינת ההומור ומשך המופע ולכן יותר מתאים לקיים מופע אש בלבד.
 
מופע ג′אגלינג אש

4- מופע הדגמה

במופע הדגמה נראה שימוש לרוב כחלק מהסבר לפני תחילת סדנת ג'אגלינג, תוך כדי ההסבר יראו הילדים שימוש מקצועי באביזרים לצד הדגמות של שלבי בסיס למתחילים. מופע ג'אגלינג - הדגמה אפשר גם לשלב באירוע בתור מופע ללא מילים, דמות קרקסית ניידת או נייחת באירוע גדול. מגוון האביזרים בהם שולט קרקס בגיל הוא גדול במיוחד ולכן מופע ההדגמה הוא מוצלח במיוחד. למשל בפעילות שמתרחשת בבריכות קנטרי ניתן לשלב מופע על שפת הבריכה, מופע מסוג כזה הוא קצר יותר וטכני יותר, מעט בדיחות וקטעי מעבר והרבה ג'אגלינג ומוסיקה.
* חשוב לציין שלא נשקפת לילדים ולצופים סכנה בזמן המופעים, הפעלולים אינם מסוכנים.
* קיים ביטוח צד ג' על כל מקרה, ניתן לבקש להציג ביטוח לפני תאום מופע ג'אגלינג.
* אנחנו דואגים כמו כן למחצלות לכמות של בין 50-100 ילדים וגם לספסל להורים.
* במידה ויש ביקוש ניתן לנגן מוסיקה מגניבה גם לאחר סיום המופע.
 

מופע ג′אגלינג        
 

 

קישורים מעניינים מתחום הקרקס:

ניתן להשאיר פרטים ליצירת קשר
עיצוב ובניה שטיבל.קום